Om de hoge vergrijzing in Meulebeke tegen te gaan moesten we actie ondernemen volgens burgemeester Dirk Verwilst.

Meulebeke telt momenteel 11.041 inwoners en dat is al enkele jaren zo. Willen onze gemeente verjongen dan moeten we snel huizen gebouwen om jonge gezinnen in onze gemeente te krijgen.

“Het is ondertussen al twintig jaar geleden dat er nog nieuwe wijken bijgebouwd werden. In de vorige legislatuur werden nog wel huizen gebouwd, maar dat was in een sociale woonwijk. Ondertussen hebben veel jonge mensen Meulebeke verlaten om in de buurgemeenten een huisje te zoeken. We verliezen daardoor jonge koppels, tweeverdieners, kinderen en echte Meulebekenaren. Daarom wil ik nu de Meulebekenaar zoveel mogelijk hier houden en tegelijk jonge mensen aantrekken.”

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.